Rudnickiego 3A/8H
 
wt.-pt.: 9 - 20, sob.: 9 - 17

 22 66 33 998
 605 362 264 

 Rudnickiego 3A/8H
 
wt.-pt.: 9 - 20, sob.: 9 - 17

Makijaż

makijaz

W makijażu, tak jak przy innych zabiegach kosmetologicznych stawiamy na bezpieczeństwie i solidnej pielęgnacji. Kosmetyki firm Babor i Mii to kosmetyki kolorowe, które nie tylko podkreślają naturalne piękno każdej kobiety, ale też zawierają liczne kompleksy pielęgnacyjne o działaniu przeciwzmarszczkowym. Kosmetyki Babor bazują na czystych naturalnych składnikach, zapewniają skórze poza pięknym wyglądem, ochronę i regenerację. Kosmetyki Mii to produkty oparte na minerałach i wysokiej jakości pigmentów naturalnych.

MAKIJAŻ TRADYCYJNY

Wykonujemy go przy użyciu sprawdzonych, wysokojakościowych kosmetyków kolorowych firmy Mii i firmy Babor. W razie potrzeby dodajemy ampułkę utrwalającą makijaż. Aby makijaż okolicznościowy był bardziej wyrazisty a twarz zachowała świeżość przez wiele godzin stosujemy bazy pod makijaż.

makijaż bazowy jako część zabiegu pielęgnacyjnego PLN 40,-
makijaż dzienny biznesowy PLN 70,-
makijaż okolicznościowy, wieczorowy, ślubny PLN 120,-
ampułka utrwalająca makijaż PLN 30,-

LEKCJA MAKIJAŻU

Indywidualna lekcja makijażu trwa 120 minut. Polega na tym że dobieramy odpowiednie co do konsystencji, działania i koloru kosmetyki, do cery i urody klientki. Następnie wykonujemy 2 wersje makijażu - tak zwanego biznesowego i mocniejszego, okolicznościowego. Następnie zmywamy makijaż i klientka pod naszym okiem odtwarza makijaż. Przy okazji lekcji makijażu klientka może się dowiedzieć jak dobierać sobie kosmetyki kolorowe, jak je rozprowadzać by wyglądały naturalnie i utrzymywały się dłużej na skórze, jakie kolory i kształty są odpowiednie dla jej urody. Lekcja makijażu może być przeprowadzona w grupie maksymalnie 3 osób. Grupowa lekcja trwa około 3 do 4 godzin. Polecamy taką lekcję makijażu jako wieczorek panieński lub jako babskie spotkanie towarzyskie. Dla osób których zafascynuje świat makijażu i kolorów polecamy również analizę kolorystyczną. To zadziwiające jak wiele w wyglądzie naszej twarzy zależy od kolorów które ją otaczają - kolor włosów, bluzki, szminki...

Lekcja makijażu indywidualna/ analiza kolorystyczna PLN 290,-/ 290,-
Lekcja makijażu w grupie PLN 200,-/od osoby
Kosmetyki kolorowe zakupione w trakcie lekcji makijażu 10% taniej

STYLIZACJA BRWI Mii

Współczesny makijaż opiera się przede wszystkim na wyraźnych kształtach i podkreśleniu tego co mamy, a nie na wymuszaniu nowych form i kolorów. Symetryczne brwi, podkreślona oprawa oczu w naturalnym kolorze sprawiają, że twarz nabiera wyrazu i charakteru. Do stylizacji brwi używamy farbek które nie zawierają henny. To sprawia że osoby uczulone na hennę mogą bez obaw poddać się zabiegowi. Posiadamy w ofercie 8 różnych odcieni, więc można idealnie dobrać kolor brwi i rzęs do koloru włosów. Farbowanie rzęs wliczone jest w cenie usługi stylizacji brwi. Stylizacja brwi i rzęs sprawdza się zwłaszcza latem gdy z powodu wysokiej temperatury makijaż oczu staje się uciążliwy.

Stylizacja brwi wraz z farbowaniem rzęs pierwszy zabieg PLN 100,-
Stylizacja brwi następny zabieg PLN 70,-

HENNA

Zabieg przyciemnienia brwi i rzęs delikatną farbą na okres 2 do 8 tygodni. Jest to doskonały zabieg dla osób z niewyraźną oprawą oczu oraz dla wyjeżdżających na urlop. Henna rzęs jest wygodnym uzupełnieniem kuracji revitalash lub makijażu permanentnego powiek.

Henna brwi i rzęs z regulacją brwi PLN 55,-
henna brwi lub rzęs PLN 30,-
regulacja brwi/woskiem PLN 15,-/20,-
henna brwi lub rzęs z regulacją brwi PLN 40,-

MAKIJAŻ PERMANENTNY

Makijaż trwale podkreślający oczy, brwi i usta. Wykonujemy go metodą włoskową, piórkową lub tradycyjną w zależności od potrzeby klientki/klienta. Efekt utrzymuje się od 1 do 3 lat. Makijaż permanentny wykonywany jest przez linerystkę Katarzynę Trznadel.

Oczy: górne i dolne kreski/ odnowienie po czasie PLN 700,-/ 500,-
oczy: górne i dolne kreski ozdobne/ odnowienie po czasie PLN 800,-/ 600,-
oczy: górne kreski/ odnowienie po czasie PLN 450,-/ 350,-
oczy: dolne kreski / odnowienie po czasie PLN 350,-/ 250,-
usta/ odnowienie po czasie PLN 850,-/650,-
brwi/ odnowienie po czasie PLN 700,-/500,-
brwi metodą włoskową/ odnowienie po czasie PLN 850,-/650,-

 

MAKIJAŻ PERMANENTNY PRZED
MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI PRZED

MAKIJAŻ PERMANENTNY W TRAKCIE
MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI W TRAKCIE

MAKIJAŻ PERMANENTNY PO
MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI PO

permanenet kreski przed
MAKIJAŻ PERMANENTNY OCZU PRZED

MAKIJAŻ PERMANENTNY OCZU PO
MAKIJAŻ PERMANENTNY OCZU PO

 Beata Petrova

Kosmetologia i Fizjoterapia

Dbamy o Ciebie już 19 lat!