Rudnickiego 3A/8H
 
wt.-pt.: 9 - 20, sob.: 9 - 17

 22 66 33 998
 605 362 264 

 Rudnickiego 3A/8H
 
wt.-pt.: 9 - 20, sob.: 9 - 17

Mezoterapia

mezo

Mezoterapia to technika medyczna polegająca na wprowadzeniu substancji czynnych w skórę poprzez liczne nakłucia. Zalecana jest do korekcji zmian natury estetycznej, takich jak starzenie się i wiotczenie skóry, cellulit czy łysienie. Efekty terapeutyczne uzyskuje się dzięki połączeniu fizycznej stymulacji skóry przez igłę oraz działanie koktajlu substancji czynnych w skórze.

MEZOTERAPIA KLASYCZNA IGŁOWA

Polega na śródskórnym podaniu substancji czynnych za pomocą mikro injekcji. Pojedynczy zabieg rozświetla skórę poddaną zabiegowi, długotrwale nawilża i zmiękcza powierzchnie cery. Seria mezoterapii przy odpowiednio dobranym preparacie aktywnym powoduje wyraźne zagęszczenie i dotlenienie skóry, poprawia mikrocyrkulację krwi w skórze i tkankach podskórnych, spłyca zmarszczki, blizny i rozstępy, redukuje cellulit, hamuje łysienie, rozpuszcza lokalnie nagromadzoną tkankę tłuszczową. Do mezoterapii stosujemy bezpieczne, posiadające certyfikat medyczny, preparaty Mesohyal firmy Mesoestetic. Cena zabiegu zależy od wielkości obszaru poddanego zabiegowi, rodzaju preparatu oraz ilości podanej substancji i waha się między 150 zł a 1200 zł. Zalecana liczba zabiegów w serii to minimum cztery. W zależności od skóry, aplikowanych substancji i oczekiwanych efektów zabiegi wykonuje się w odstępach dwa do cztery tygodnie.

 

Mezoterapia okolic oczu

– natychmiast nawilża i wygładza teksturę naskórka. Seria zwiększa elastyczność skóry, zmniejsza zaczerwienienia i skłonność  do obrzęków. Polecamy połączenie zabiegu z maską w płatkach nasączonych wit. C i retinolem.

Cena między PLN 150,- a 300,-

 

Mezoterapia szyi

– spłyca zmarszczki, wygładza teksturę, zwiększa elastyczność skóry. Przy zastosowaniu bardziej gęstego preparatu można uzyskać efekt wypełnienia zmarszczek.

Cena PLN 200,
rewitalizacja PLN 300,-
zagęszczenie PLN 600,- wypełnienie miękkie

 

Mezoterapia twarzy

– jest dobrym zabiegiem dla osób ze skórą nadwrażliwą i bardzo osłabioną. Wtedy gdy wszystkie inne zabiegi kosmetyczne wywołują szczypanie i podrażnienie. Jest też dobra w słoneczne, nieupalne dni, gdy nie wolno zastosować peelingu kwasowego. W przypadku skóry bardzo wiotkiej sprawdza się jako uzupełnienie zabiegów złuszczających. Można ją użyć również do wzmacniania rozszerzonych naczynek krwionośnych na twarzy.

Cena mezoterapii nawilżająco-rewitalizującej PLN 300,-.
Mezoterapia przeciwzmarszczkowa, zagęszczająca PLN 500,-
Mezoterapia wypełniająca, wygładzająca PLN 900,-
Mezoterapia twarzy i szyi – efekty jak wyżej. Cena od PLN 400,-
Mezoterapia twarzy, szyi i dekoltu – efekty jak wyżej. Cena od PLN 500,-
Mezoterapia osoczem bogato-płytkowym – Cena od PLN 1000,-

Mezoterapia skóry głowy

– doskonale dotlenia skórę głowy, dostarcza substancje aktywne, które stymulują wzrost włosów. Dobrze jest połączyć ją z karboksyteraią.

Cena PLN 300,-


Wygładzanie cellulitu

lub rozpuszczenie miejscowej tkanki tłuszczowej wymaga większej liczby zabiegów. Najlepiej jest też połączyć mezoterapię z karboksyterapią. Wtedy tkanki szybciej ulegają natlenieniu i szybciej reagują na dalszą stymulację.

Cena w zależności od obszaru i ilości podanej substancji waha się między PLN 350,- a 700,-


Terapie łączone

– połączenie mezoterapii z peelingiem kwasowym i odżywczą maskąz czynnikami wzrostu i peptydami. Lub połączenie peelingu z karboksyterapii
i mezoterapii. Sprawdza się gdy skóra jest bardzo zniszczona, niedotleniona i słabo reaguje na osobno stosowane zabiegi kosmetologiczne.

Cena plus PLN 200,- doliczone do zabiegu mezoterapii.

MEZOTERAPIA FRAKCYJNA, MIKRO IGŁOWA i NANO IGŁOWA

Terapia NanoFrax wykonywana jest specjalnego urządzenia przeznaczonego do mikro nakłuć naskórka i skóry właściwej. Urządzenie to znane jest również jako Dermapen, SkinPen i Nanopen. Celem terapii jest utworzenie sieci mikro kanalików za pomocą cienkich igieł o bardzo małej średnicy, uwolnienie czynników wzrostu i wprowadzenie substancji terapeutycznej. Mezoterapia frakcyjna pobudza do pracy wszystkie kluczowe komórki występujące w skórze – keratynocyty, fibroblasty, melanocyty i macierzyste warstwy podstawnej naskórka. Terapia jest skuteczna, bezpieczna i przynosi szybki efekt. Stanowi alternatywę dla terapii laserowej. Seria zabiegów w sposób spektakularny wygładza i zagęszcza skórę, spłyca zmarszczki i blizny potrądzikowe. W połączeniu z retinolem rozpuszcza niezapalne grudki i zaskórniki w przebiegu trądzika dorosłego oraz rozjaśnia przebarwienia.

Końcówki z igłami do dermapena są sterylnie zapakowane i jednorazowego użytku co czyni zabieg wyjątkowo bezpiecznym pod względem higienicznym. Długość igieł dostosowujemy indywidualnie – od 0,2 mm gdy opracowujemy okolice oczu, przez 1 mm na twarzy z bliznami po trądziku po 2,5 mm w przypadku blizn i rozstępów usytuowanych na ciele.
Dla osób, które boja się igieł lub w okresach o silnym nasłonecznieniu polecamy terapię nano igłową. Końcówka nano igłowa nie przerywa ciągłości naskórka i nie wywołuje odczuć bólowych. Terapię nano igłową można stosować w przypadku trądzika różowatego.

- dermapen + Retinol C-infusion DermaQuest PLN 500,-
- dermapen + Peelingiem Peptydowym DermaQuest PLN 500,-
- dermapen + MangoBrite DermaQuest PLN 350,-
- dermapen + retinol stem cell DermaQuest PLN 380,-
- dermapen + Anti pollution nano bright PLN 350,-
- dermapen + vitamin C peel Dermaquest PLN 450,-
- dermapen jako dodatek do innego zabiegu PLN 150,-

MEZOTERAPIA FRAKCYJNA dermorollerem

Dermoroller to bardzo bezpieczny stymulator skóry. Stosowanie mikro nakłuć rollerem, jako dodatek do zabiegów kosmetycznych, jest tańsze i mniej bolesne, niż stymulacja dermapenem. Podczas pierwszego zabiegu zachęcamy też do nauczenia się, jak wykonywać mezoterapię frakcyjną samemu w domu. Dermoroller plus ampułka liftingująca to doskonały zabieg na dzień przed wielkim wyjściem.


Cena dermo rollera PLN 190,- (wystarcza na 20 zabiegów)
Cena usługi mikro nakłuwania rollerem jako dodatek do zabiegu kosmetycznego PLN 50,-

 Beata Petrova

Kosmetologia i Fizjoterapia

Dbamy o Ciebie już 19 lat!