Rudnickiego 3A/8H
 
wt.-pt.: 9 - 20, sob.: 9 - 17

 22 66 33 998
 605 362 264 

 Rudnickiego 3A/8H
 
wt.-pt.: 9 - 20, sob.: 9 - 17

Na wyjście

Zabiegi Bankietowe / Na Wielkie Wyjście

1zabieg na twarz 2Wesele, spotkanie klasowe po latach, sesja zdjęciowa, służbowy wyjazd integracyjny lub nagły telefon w sprawie nowej pracy? - Warto się przygotować. Zabieg na wyjście, tak zwany bankietowy zazwyczaj jest krótki, nie „psuje uczesania” i sprawia że niezależnie od stopnia wyspania twarz wygląda na wypoczętą i promienną, a makijaż trzyma się do rana. Jeżeli masz jasną oprawę oczu polecam również delikatne przyciemnienie brwi i rzęs, tak aby oczy miały wyraz bez konieczności stosowania ciężkiego makijażu.

 

NA WIELKIE WYJŚCIE Exuviance

Nieskomplikowany zabieg ekspresowy na bazie Bionic Tonic, Clay Masque i intensive treatment pads firmy Exuviance. Preparaty te zawierają niskie stężenia kwasu laktobionowego, migdałowego i cytrynowego, solidną dawkę witamin A, C i E, oraz wyciągi w alg, zielonej herbaty, akacji, grejpfruta i mięty pieprzowej. W niecałe 40 minut cera nabiera świetlistości, znikają drobne zaczerwienia, przebarwienia ulegają rozjaśnieniu a zmarszczki i cienie pod oczami stają się mniej widoczne.

Exuviance na wyjście PLN 150,-
Exuviance na wyjście z makijażem biznesowym PLN 200,-

LITE REFRESH Epionce

mieszanina kwasów jabłkowego i salicylowego połączona z 14% wyciągiem z kory wierzby oraz 0,5% wyciągiem z cebuli. Peeling odświeża skórę poddanej zabiegowi, stymuluje wymianę komórkową bez efektów ubocznych w postaci złuszczenia i podrażnienia. Już po 2 godzinach cera jest świetlista, dobrze napięta, oczyszczona z drobnych zaskórników i powierzchownych rogowaceń.

Lite refresh Epionce PLN 180,-
Lite Refresh Epionce z masażem PLN 230,-

KRASH KUR Babor

Zabieg składa się z maski pobudzającej witalność, peelingu enzymatycznego oraz aplikacji 3 do 5 ampułek Babora. Krash Kur Babor jest zabiegiem krótkim, trwa około 40 minut. Efekt odżywienia i nasączenia skóry substancjami aktywnymi porównywalny jest do efektu mezoterapii igłowej ale oczywiście bez początkowego podrażnienia, które towarzyszy mezoterapii.

Krash kur Babor PLN 250,-

STYLIZACJA BRWI Mii

Idealnie symetryczne brwi, podkreślona oprawa oczu w naturalnym kolorze sprawiają że twarz nabiera wyrazu i charakteru. Do stylizacji brwi używamy farbek które nie zawierają henny. To sprawia że osoby uczulone na henne mogą bez obaw poddać się zabiegowi. Posiadamy w ofercie 8 różnych odcieni, więc można idealnie dobrać kolor brwi i rzęs do koloru włosów. Ciemnienie rzęs wliczone jest w cenie usługi stylizacji brwi.

Stylizacja Brwi Pierwszy zabieg PLN 100,-
Stylizacja Brwi następny zabieg PLN 70,-

BODY WRAP Babor

Jeżeli pilnie musisz wcisnąć się w sukienkę z której „wyrosłaś” to zabieg Body Wrap Babor jest właśnie dla ciebie. Body wrap Babor rozpoczyna się od peelingu na bazie soli himalajskiej. Następnie ubieramy klientkę w specjalne ubranie nasączonę roztworem z czystej spiruliny. Na zakończenie wmasowujemy w skórę ciała chłodzący lotion o właściwościach drenujących. Jeżeli jest taka potrzeba by efekt wysmuklenia sylwetki pogłębić i utrwalić, polecamy serię 6 zabiegów i ewentualnie konsultację z naszym dietetykiem.

Body Wrap Babor PLN 260,-
Body Wrap Babor w połączeniu z elektrostymulacją mięśni PLN 350,-
Pakiet 6 zabiegów 15% taniej

 Beata Petrova

Kosmetologia i Fizjoterapia

Dbamy o Ciebie już 19 lat!