Rudnickiego 3A/8H
 
wt.-pt.: 9 - 20, sob.: 9 - 17

 22 66 33 998
 605 362 264 

 Rudnickiego 3A/8H
 
wt.-pt.: 9 - 20, sob.: 9 - 17

Medycyna estetyczna

ESTETYCZNA

Dr Dariusz Tomczak jest specjalistą chorób wewnętrznych i medycyny estetycznej z  wieloletnią praktyką i doświadczeniem medycznym. Jest lekarzem rodzinnym i wykładowcą medycyny lotniczej. Jest również estetą i wyznaje zasadę, iż zabiegi estetyczne nie mają prawa szpecić. Z tego powodu dr. Tomczak wykonywać będzie u nas tylko i wyłącznie takie zabiegi estetyczne, które nie zmieniają rysów twarzy, a poprawiają urodę i kondycję skóry. Takimi zabiegami są mezoterapia, mezoterapia osoczem bogatopłytkowym oraz botox. Ze względu na charakter wykonywanych zabiegów dr. Tomczak będzie przyjmował pacjentki w piątki po godzinie 16.

MEZOTERAPIA OSOCZEM BOGATOPŁYTKOWYM – zwana również „wampirzym liftingiem” - jest klasyczną mezoterapią igłową w której zamiast gotowego preparatu rewitalizującego stosuje się osocze pozyskiwane z własnej krwi pacjenta. Czynniki wzrostu uwalniane z płytek krwi inicjują i przyśpieszają procesy regeneracji i odbudowy skóry, promują ozdrowieńcze mechanizmy skóry poddanej zabiegowi. Stymulują komórki macierzyste oraz fibroblasty znajdujące się w skórze do tworzenia kolagenu oraz cementu międzykomórkowego. Wpływają korzystnie na jakość połączeń międzykomórkowych oraz na tworzenie nowych naczyń krwionośnych.

Mezoterapia 1 okolicy PLN 1000,-
2 okolic PLN 1350,-
3 okolic PLN 1600,-
4 okolic PLN 2000,-

BOTOX – jest bezbolesnym, szybkim i spektakularnym w efektach zabiegiem likwidowania zmarszczek mimicznych. Mięśnie twarzy mają przyczepy w skórze. To sprawia, że po intensywnej i długoletniej pracy mięśni (mrużenie oczu, podnoszenie brwi, kurczenie czoła) na skórze zaczynają pojawiać się i utrwalać głębokie zmarszczki mimiczne. Małe dawki botoksu wstrzyknięte w odpowiednim miejscu ograniczają kurczliwość mięśni na 4 do 6 miesięcy. Przez okres działania botoksu wyraz i ekspresja twarzy pozostają bez zmian, natomiast zmarszczki mimiczne ulegają spektakularnemu wygładzeniu. By przedłużyć efekty botoksu zalecamy stosować kosmetyki i zabiegi peptydowe.

Okolice gdzie wstrzykuje się botox to czoło, lwia zmarszczka, kurze łapki.

Botox 1 okolica PLN 700,-
2 okolice PLN 1000,-
3 okolice PLN 1200,-
dodatkowa dawka botoksu w jednej okolicy PLN 200,-